DEVIflex 6T 100m 635W

Akcia
Značka: DEVI
ZADARMOZADARMO €340 –8 %
deviflex 18T
€340 –8 % €311 €259,17 bez DPH
Na objednávku

DEVIflex™ 6T je vysoko výkonný pružný elektricky vykurovací kábel. Merný výkon 6 W/m

Detailné informácie

Podrobný popis

DEVIflex™ 6T je vysoko výkonný pružný elektricky vykurovací kábel, ktorý vyhovuje požiadavkám M2 náročnej normy IEC 60800:2009. Vďaka svojmu okruhlému profilu sa ľahko inštaluje v širokej škále interierových podlahových konštrukcii. Obsahuje tiež jasne viditeľný okruhlý studený koniec, aby nedošlo k náhodnej inštalácií vykurovaného kábla do inštalačnej rúrky. DEVIflex™ je plne tienený kábel s dvojitým vodičom s odolným vonkajším červeným puzdrom z PVC.

Termokábel je pre účely pripojenia ukončený 2,5m dlhým studeným koncom. Zdokonalené spojenie medzi vykurovacím káblom a prívodným studeným vodičom

Elektrické podlahové kúrenie termokáblom DEVIflex je charakterizované ako veľkoplošný nízkoteplotný sálavý zdroj tepla. Práve táto sálavá zložka infračerveného vykurovania spôsobuje rozloženie teplôt v miestnosti, ktoré je ideálne pre potreby ľudského tela a prináša veľmi príjemnú tepelnú pohodu v miestnosti.

Kombinácia dosiek DEVIcell™, vykurovacích káblov DEVIflex™ a termostatu DEVIreg™ Touch ponúka dokonalé riešenie pre rýchlu a jednoduchú montáž elektrického podlahového kúrenia pod drevené/laminátové podlahy.

Dodatočné parametre

Kategória: DEVIflex™ 6T ( dvojžilové, výkon 6W/m )
Záruka: 20 rokov
Hmotnosť: 6.23 kg